Programlama Eğitimleri

0

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Mali Destek Programı kapsamında yürütmekte olduğu,Makine İmalat Sanayiinde Yeterliliklerin ve İşbirliklerinin Geliştirilmesi projesi kapsamında  Makine Programlama eğitimlerinin kesin kayıtları tamamlandı ve Düzce Meslek Yüksek Okulu’ndaki üç ayrı laboratuvarda hafta içi akşamları 18:45-22:45 , Cumartesi günleri ise tam gün olmak üzere yaklaşık 300 kişi eğitim almaya başladı .Eğitimler 12 hafta sürecek ve eğitim alanlara katılım sertifikası verilecek.

Eğitimler bizzat özel sektör çalışma hayatında bulunan tecrübeli eğitimciler tarafından verilmektedir. Katılımcılara makine programlama eğitim notları dağıtılmıştır. Eğitimlere oda üyesi firmalarımızın sahipleri veya yetkilileri ile makine mühendisliği öğrencileri çok ilgi göstermektedir.

Bu proje kapsamında Düzce Meslek Yüksek Okulu’nun F-201 no.lu laboratuvarına 25 adet masaüstü bilgisayar temin edildi. Ayrıca bir laser ve bir adet  üç boyutlu yazıcı ile makine ve mobilya bölümlerine  birer adet üç eksen CNC Router  alınmıştı.

Dersliklerimiz

1. Grup Eğitimleri

2. Grup Eğitimleri

3. Grup Eğitimleri

4. Grup Eğitimleri

5. Grup Eğitimleri

6. Grup Eğitimleri

7. Grup Eğitimleri

8. Grup Eğitimleri

9. Grup Eğitimleri

10. Grup Eğitimleri

11. Grup Eğitimleri

12. Grup Eğitimleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.