Proje Yönetim Kurulu ve Sektörel Danışma Kurulu Toplantıları

0

28 Şubat 2019 tarihinde , yürütmekte olduğumuz Makine İmalat Sanayiinde Yeterliliklerin ve İşbirliklerinin Geliştirilmesi projesi kapsamında Proje Yönetim Kurulu ve Sektörel Danışma Kurulu toplantıları gerçekleştirildi.

Saat 11:00 de toplanan Proje Yönetim Kurulu toplantısında,  6.1 Makine Programlama Eğitimi Hizmet Alımı ve 6.4 Eğitim Materyalinin Basımı işlerini alan firma tarafında hazırlanan ve onay için İzleme Uzmanına gönderilen Eğitim Materyali incelendi ve uygun bulundu. 12.Grup şeklinde düzenlenen eğitim takvimi incelendi ve uygun bulundu. Kursiyerlerin eğitimlerin düzenleneceği Düzce MYO na girişlerinde problem olmaması için kimlik kartları hazırlanması ve kartların arkasına grup, sınıf ve eğitim günlerinin yazdırılmasına, eğitimlerin başlaması ile birlikte her bir gruba eğitim gün ve saatini hatırlatıcı SMS mesajı gönderilmesine karar verildi.

Saat 12 :00 itibari ile Sektörel Danışma Kurulu toplantısına geçildi. Proje Koordinatörü tarafından yürütülmekte olan ve önümüzdeki günlerde planlanan faaliyetler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Sektör Danışma Kurulu üyeleri, eğitimden mümkün olan en yüksek faydayı sağlamak üzere, kontenjan mevcut olduğu sürece yapılacak ilave katılım taleplerinin kabul edilmesini uygun gördüler. Proje Koordinatörü tarafından sunulan eğitim takvimi incelendi ve uygun bulundu. Katılımcıların düzenli olarak katılımlarının sağlanması adına katılımcıların grup ve gün değişiklikleri taleplerinin olması durumunda, bu taleplerin mümkün olduğunca karşılanmasına karar verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.